ŞİRKET PROFİLİ

1994 yılında kurulan Delron Elektronik AŞ, Manisa Organize Sanayi Bölgesindeki 12000 m2 kapalı alana sahip tesislerinde, 90 kişilik kadrosuyla tek ve çift taraflı, çok katlı, flex ve rigid  flex  PCB üretimleri yapmaktadır. Bunun yanı sıra, firmada SMD başta olmak üzere, aksiyel,  radyel ve her türlü manuel dizgi üretimi de yapılabilmektedir. Delron müşterilerine aynı çatı  altında PCB dizaynı ve üretimi, elektronik dizgi ve anahtar teslim projeleri de kapsayan entegre  bir hizmet vermektedir. Firmada prototip ve seri talepler için dizgi ve PCB üretimi istenirse hızlı  üretim opsiyonlu olmak üzere yapılabilmektedir.  Delron’un PCB, dizgi ve anahtar teslim proje üretimleri BVQI ISO 9001:2000 toplam  kalite sistemi tarafından belgelenmiştir. Delron markası Türkiye'de yüksek kaliteyi temsil etmektedir. Firma sahip olduğu yüksek kalite standartlarıyla halen Türk Savunma Sanayi’ne yönelik üretim yapmaktadır ve bu kapsamda ürettiği ürünler MIL SPEC 810’a uygundur.

DELRON ve OZON

Delron Elektronik 2008 yılından itibaren Ozon sistemleri üretimine başlamıştır. Tamamen Delron Elektronik tarafından üretilen Ozon Jeneratörleri, sahada yapılan birebir denemelerden sonra titiz çalışma ve zamanında teslim prensipleri ile birlikte yüksek kalitede hazırlanmaktadır.

ŞİRKET MİSYONU
Elektronik endüstrinin sürekli gelişen bir dalıdır. Kapasiteleri sürekli artan entegre devreler, daha hızlı çalışabilen yüksek performanslı komponentler, tamamen yüzey monte edilebilen aktif ve pasif komponentler bu gelişmelerin sadece birkaçıdır.

Bu gelişmelerin doğal bir sonucu olarak PCB ve elektronik dizgi üretim tekniklerinden olan  beklentiler de sürekli artmaktadır.  Üretim daha yüksek kalite standartlarıyla ve sıfır hatayla  yapılmak zorundadır.

Delron’un şirket politikası bu yüksek beklentileri karşılamak için ürün ve servis kalitesini sürekli arttırmaktır. İyi eğitilmiş işgücü, takım çalışması, yüksek teknolojiye sahip makine parkı ve toplam kalite felsefesi, Delron’un  yüksek standartları yakalamak için bir araya getirdiği faktörlerdir.

Resim Galerisi